ИЗНЕНАДА! Гонзо наказва Топузаков

0
1080

Георги Иванов – Гонзо наказва друга легенда на „Левски“. Елин Топузаков е шокиран от случващото се на терена между „сините“ и Черно море. След малко повече от половин час игра гостите водят с 2:0 срещу „Левски“. Мачът се играе на „Герена“, двубоят е от осминафиналната фаза на турнира за Купата.

Цветков откри за „моряците“ в третата минута, а Бакари в 31-вата удвои авансът на гостите. И при двете попадения си проличаха сериозни грешки в отбраната на „сините“. Между головете домакините пропуснаха редица положения да изравнят резултата като дори и гредата помогна на Черно море в 29-тата минута.

До края на полувремето резултатът се запази. Едва ли 2:0 за „моряците“ след 45 минути игра е бил най-очакваният развой преди срещата!?